Düşecek domainler

Listeleniyor: Bloglar
Düşecek domainler
1.732 Son Güncelleme: 22.04.2021 23:04
Düşecek domainler, bugün hangi domainler düşecek ve düşen domain bulma, düşen domain alma işlemleri hakkında bilgilendirme yazısı.

Günlük Düşecek Domainleri Bulma ve Alma

Günlük düşecek domainlere expireddomains*net adresinden ulaşabilirsiniz.

Sağ üst kısımdan üye girişi yaptıkdan sonra Günlük düşecek domainler, Godaddy açık artırmaları, Namesilo açık artırmaları, Dropcath açık artırmaları, Snapnames açık artırmaları, Namejet açık artırmaları, Sav.com açık artırmaları gibi birçok firmanın açık artırmalarında bulunan domainlere ayrıca birçok firmada hemen al şeklinde satışda olan domainlere kolayca tek ekrandan ulaşabilirsiniz.

Detaylı filtreleme alanları ile görmek istemediğiniz detayları aramanız dışında bırakarak nokta atışı bir şekilde ister bugün düşecek domainler şeklinde isterseniz de önümüzdeki 2-3 günlük düşecek domain detaylarına ulaşabilir ve değerli bulduğunuz domainlere backorder girerek 1 adım öne geçebilirsiniz.

Expireddomains*net dışında alternatif firmalarda mevcuttur ancak filtrelemesi bu kadar detaylı ve firmalar bu kadar bilindik değildir.

Doğru domaini bulmak için öncelik banı varmı ? yokmu ? diğer uzantıları dolumu ? kısa, dile yatkın ve akılda kalıcımı ? ve kendinizinde ilave edeceği birkaç kriterden mutlaka geçirmeniz gerekmektedir.

Benzer içerikler : 

Değerli domain nasıl bulunur ?

Domain Piyasasının durumu


POPÜLER BLOGLAR

Domainler Günün Hangi Saati Düşer? Bloglar

Domainler Günün Hangi Saati Düşer?

4.085 20.08.2020 07:58
Alan Adı Nasıl Yakalanır ? Bloglar

Alan Adı Nasıl Yakalanır ?

3.827 20.08.2020 08:12
Değerli domain nasıl bulunur ? Bloglar

Değerli domain nasıl bulunur ?

3.158 20.08.2020 08:03

Ödeme Yöntemleri